SERVİS HİZMETLERİ

FİRMA YÖNETİMİ

ÖZGÜR AYDIN -FİRMA YÖNETİCİSİ

Firmamız hakkında;

Özgür Elektrik Ve Özgür Enerji  2007 yılında kurulmuş olup, başlangıçta insan ve doğa dostu teknolojiler elektrik taahhüt işleri ile başlayan faaliyetlerimizi daha sonraki dönemde elektrik malzeme satışı olarak günümüzde de sürdürmektedir.

Erzurum – Oltu ‘ da bulunan firma merkezimiz, 500 m2’lik depo ve Erzurum – Oltu satış temsilcilerimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ayrıca güçlü dağıtım servislerimiz ile müşterilerimizin siparişlerini zamanında ve güvenli bir şekilde adreslerine teslim etmekteyiz. 

Müşterilerimize daha kaliteli ve uygun ürünleri sunabilmek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayabilmek için elektrik sektörünün dünyadaki ve Türkiye’deki güçlü firmaların bayiliklerini yapmaktayız.

            “ÖNCE KALİTE VE GÜVEN” sloganı ile hareket eden, 15 yıllık bilgi ve tecrübeye sahip firmamız, Ülkemizdeki firmaların ömürlerinin kısalığı dikkate alındığında, sektöründe öncü, marka değeri olan, ulusal ölçekli ve uzun ömürlü firmalardan olmayı başarmıştır.

            Hizmet sektöründeki hızlı değişim baş döndürücü gelişmeler ve rekabetin daha da artacağını dikkate alarak, firmamız başta e-ticaret olmak üzere, müşterilerimizin taleplerini, teknolojik gelişmeler ve “önce güven” ilkemiz doğrultusunda faaliyetlerimizi artırarak sürdürecektir.

Aslanpaşa Mahallesi Atatürk Caddesi Özgür Elektrik Aksa Jeneratör – Oltu
25400 OLTU/Erzurum
Türkiye
 
TELEFON:

0543 418 83 63

SERVİS MÜDÜRÜ

özgür enerjiSERVİS MÜDÜRÜ – İBRAHİM DURAN 

ERZURUM OLTU İLÇESİ MERKEZ OFİSİMİZDEN BÖLGESEL OLARAK ARDAHAN, ARTVİN  BAŞTA OLMAK ÜZERE ERZURUM, ERZİNCAN,KARS ,IĞDIR VE BÖLGE ŞEHİRLERDE ;

BELEDİYELER , İL ÖZEL İDARELERİ , HASTANELER , BETON SANTRALLERİ VE YÜKSES FİNANS VE İŞ GÜCÜ SAĞLAYAN FİRMALARA JENERATÖR BAŞTA OLMAK ÜZERE DALGIÇ MOTOR, HİDROFOR , KOMPANZASYON PANOLARI , ELEKTRİKLİ MOTORLAR VE TÜM ELEKTRİKSEL İŞ GÜCÜ VE EKİPMAN DESTEĞİYLE 12 YILDIR HİZMET VERMEKTEYİZ.

SERVİS İLETİŞİM ;

TELEFON : 0532 179 67 25