HAKKIMIZDA

Firmamız hakkında;

Özgür Elektrik Ve Özgür Enerji  2007 yılında kurulmuş olup, başlangıçta insan ve doğa dostu teknolojiler elektrik taahhüt işleri ile başlayan faaliyetlerimizi daha sonraki dönemde elektrik malzeme satışı olarak günümüzde de sürdürmektedir.

Erzurum – Oltu ‘ da bulunan firma merkezimiz, 500 m2’lik depo ve Erzurum – Oltu satış temsilcilerimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ayrıca güçlü dağıtım servislerimiz ile müşterilerimizin siparişlerini zamanında ve güvenli bir şekilde adreslerine teslim etmekteyiz. 

Müşterilerimize daha kaliteli ve uygun ürünleri sunabilmek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayabilmek için elektrik sektörünün dünyadaki ve Türkiye’deki güçlü firmaların bayiliklerini yapmaktayız.

            “ÖNCE KALİTE VE GÜVEN” sloganı ile hareket eden, 15 yıllık bilgi ve tecrübeye sahip firmamız, Ülkemizdeki firmaların ömürlerinin kısalığı dikkate alındığında, sektöründe öncü, marka değeri olan, ulusal ölçekli ve uzun ömürlü firmalardan olmayı başarmıştır.

            Hizmet sektöründeki hızlı değişim baş döndürücü gelişmeler ve rekabetin daha da artacağını dikkate alarak, firmamız başta e-ticaret olmak üzere, müşterilerimizin taleplerini, teknolojik gelişmeler ve “önce güven” ilkemiz doğrultusunda faaliyetlerimizi artırarak sürdürecektir.

Aslanpaşa Mahallesi Atatürk Caddesi Özgür Elektrik Aksa Jeneratör - Oltu

25400 OLTU/Erzurum

Türkiye

TELEFON: 0543 418 83 63 – 0442 816 42 62

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir