Ürün Destek

JENERATÖR

Jenaratör Nedir ? Jeneratör en geniş tanımıyla tanımlayacak olursak petrol ürünleri ile çalışan (Mazot, benzin vb ) mekanik enerjiyi elektrik enerjisine çeviren ve çok geniş kullanım alanlarına hitap eden makinalardır.

 Aksa Jeneratör, ürettiği kabin ve şaseleri boyamak için doğa dostu TGIC-FREE Triglycidyl Isocyanurate ve kurşun içermeyen polyester toz boya kullanmaktadır. Bu tür boya kullanarak hem üretiminde çalışan insanların sağlığını korumakta hem de çevreyi kirletmemektedir.

Aksa Jeneratör üretim tesislerinde boya öncesi yüzey yıkama işlemleri sonucunda oluşan atık sular, arıtma tesisinde arıtıldıktan sonra çevreye herhangi bir zarar vermeyecek hale getirilerek İSKİ’ ye deşarj edilmektedir. Bu kapsamda Aksa Jeneratör’ün İSKİ Deşarj Kalite Kontrol Ruhsatı bulunmaktadır.

AC SÜRÜCÜLER

Endüstriyel pompa ve fan uygulamalarında akış kontrolünü geliştirmeye ve enerji tasarrufu sağlamaya yönelik işlevsel özelliklere sahiptir.Tüm ana kontrol sistemlerine kolaylıkla entegre edilebilir ve çok çeşitli endüstriyel uygulamalar için güçlü ürünlerdir.Kompakt yapıları ve programlama kolaylığı sayesinde OEM uygulamalara en kolay adapte edebilen sürücülerdir.

SU BASINÇLANDIRMA SİSTEMLERİ
İnsanlığın toplu yaşama geçmesiile beraber hayatın kaynağı olan suyun bulunması ve istenilen yere taşınması en önemli konu olarak hayatımızdayerini almıştırve almaya da devam etmektedir.İlk zamanlar bu sorunu çözmek için suya yakın yerleşim birimleri tercih edilmişdaha sonra nüfusun artması ile beraber suyu taşımak için devasa su kemerleri inşa edilmiştir. Teknolojinin gelişmesi ile suyu tutmak için barajlar inşa edilmiş, taşımak için boru sistemleri kullanılmış ve iletmek için pompa sistemleri tasarlanmıştır.
 
 
SU TEKNOLOJİLERİ
Domestik, tarımsal ve endüstriyel alanlarda su ve diğer akışkanların temini için kullanılan pompa ve motorları geniş bir yelpazede sunmaktadır. İhtiyacınıza özel çözüm sunabilecek 4″ Dalgıç Pompa ve Motorlar, 6″-7″-8″-10″ Dalgıç Pompa ve Motorlar, Dik Milli İnline Pompalar ve Hidrofor Setleri, Norm Pompalar, Yangınla Mücadele Pompa Sistemleri, Çift Emişli Santrifüj Pompalar, Dik Milli ve Eksenel Pompalar, Özel Tasarım Türbin Pompa ve İstasyonları, Jeotermal Pompalar üretmektedir.
 

ISO-9001 Kalite yönetim belgesinin yanısıra TSE, TSEK, CE ve NFPA belgelerine sahip olan Star Pompa duyulan bu güveni bağımsız kuruluşların da tescillemesinin gururunu taşımaktadır.Türkiye’deki inşaat sektörünün gelişimiyle birlikte su pompaları ve hidroforlarımız, diğer taraftan alt yapı yatırımlarının önem kazanmasıyla birlikte atıksu pompalarımız ülkemizin her bölgesinde pazarda yerini bulmuş Star Pompa markasıyla talep edilir duruma gelmiştir. Bu talebi oluşturabilmek için sadece imalat yapıp zamanında sevk etmenin yeterli olmadığı bilinciyle satış sonrası hizmetlere önem vererek değerli bayilerimizin ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya gayret göstermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: